Kaip teisingai elgtis su atlyginimu

Tikriausiai ne kartą mėnesio pabaigoje pasižiūrėję į savo banko sąskaitą pagalvojote – ar tikrai aš jau išleidau beveik visą savo atlyginimą ir jei taip, tai kur aš tiek išleidau.

kaip elgtis su uždarbiu

Pateiksime mūsų nuomonę, taip pat ir finansų patarėjų išskiriamus svarbius žingsnius, kuriuos privalo atlikti kiekvienas norintis finansiškai taisyklingai elgtis su savo pajamomis.

1. Sutaupykite 6 mėnesių išlaidų sumą. Kiekvieną mėnesį gavus pastovias pajamas, dalį jų (10 %) atidėkite santaupoms, kurias bus galima panaudoti atsitikus nenumatytiems įvykiams. Šios santaupos neturėtų viršyti Jūsų 6 mėnesių išlaidų sumos ir jei ji pradeda darytis didesnė, tai toliau sutaupomus pinigus, skirkite investavimui.

4. Išmokite taisyklingai leisti savo pinigus. Visų pirma turite išmokti gyventi iš 75 % savo gaunamų pajamų, kadangi 10 % turėtumėte skirti taupymui ir 15 % investavimui, be to kai sutaupysite reikalingą 6 mėnesių „juodos dienos“ fondo sumą, 10 % nukreipkite nebe taupymui, o investavimui. Taip pat turėtumėte išmokti skirti reikia nuo noriu. Pvz. Jums reikia automobilio, kad nuvykti į darbą, bet Jūs norite naujausio BMW, Jums reikia telefono, bet Jūs norite naujausio Iphone ir t.t. Jei norite sužinoti kur ir kiek išleidžiate, pamatyti realų savo išlaidų vaizdą pasinaudokite mūsų paslauga. Mes padėsime Jums atskirti reikia nuo noriu.

Kaip panaudoti savo sukurtą finansinę sistemą

Pradėjus naudotis 75/25 % taisykle, po tam tikro laikotarpio turėtumėte turėti daugiau finansinio turto, negu tik pradėjus teisingai elgtis su savo pajamomis. Ką veikti su pinigais, kad būtų vertėję, taip atsakingai ir kruopščiai planuoti savo finansus ilgą laiką? Nusipirkite daugiau laiko sau. Tikriausiai ateis laikas, kai pamatysite, kad Jūsų asmeninis laikas vertas daugiau, nei asmenų atliekančius paprasčiausius darbus. Supratę tai galėtumėte samdyti asmenis, kad atliktų paprastus darbus, kurių Jūs nemėgstate, gal tokius kaip maisto apsipirkinėjimas, nuosavo būsto kiemo prižiūrėjimas ir pan. Įvairiems smulkiems darbams galima samdyti asmenis (šiuo metu „Barbora“ pakankamai pigiai pristato maistą į namus ir pan.), o Jūs turėtumėte daugiau laiko, kurį galėsite skirti artimiesiems ar mėgstamiems hobiams.

Pastaba

Mes nesame profesionalūs finansų patarėjai ir tai nėra finansinis patarimas.

Iš kiek veiksmų susideda finansiškai taisyklingas elgesys su savo pajamomis?

Keturių.

Pagrindinė didelio sukaupto finansinio turto teikiama nauda?

Galima nusipirkti daugiau laiko sau.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *