Kaip tapti nesustabdoma idėjų mašina – 10 idėjų kiekvieną dieną

idejos verslui

Kasdienis idėjų generavimas ir to nauda:

 • Pagerina gebėjimą generuoti idėjas – problematiškose, kritinėse situacijose ar ieškant būdų išspręsti Jums rūpimą problemą, Jūs gebėsite žaibišku greičiu sugeneruoti kokybišką idėją.
 • Suteiks Jums lankstumo rutinoje ir padės surasti būdą kaip išeiti iš komforto zonos. Ši „sugeneruok 10 idėjų kasdien“ rutina yra lanksti ir ją galite pritaikyti pasitaikius laisvai minutei savo grafike, pvz. keliavimas viešuoju transportu. Taip pat, tai yra pastangų reikalaujanti veikla, kuri Jums leis laikui bėgant ir praktikuojantis, vis greičiau generuoti kokybiškesnes idėjas.
 • Gali pakelti Jūsų socialinį statusą, t.y. padidinti darbo užmokestį, pagerinti santykius ir sveikatą. Kapitalistinėje aplinkoje, žmogaus atlyginimas priklauso nuo to, kiek jis sugeba sukurti naudos. Tam, kad Jūsų darbas būtų produktyvesnis galite pabandyti sugeneruoti tokių idėjų – „10 idėjų kaip galėčiau būti produktyvesnis darbo aplinkoje ir atnešti daugiau naudos“, „10 idėjų kaip galėčiau užmegzti geresnius santykius su bendradarbiais“.
 • Dalis idėjų yra geros. Jei metus laiko, kasdien sugeneruosite po 10 idėjų, tai bus 3650 idėjos. Būkime realistai, tarkime, tik 5% iš Jūsų idėjų yra geros. Tai reikš, jog per metus sugeneruosite 182 geras idėjas, kurios turi potencialą pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Idėjų užrašymas ir jų kaupimas neleis šioms puikioms idėjoms prasmegti Jūsų atmintyje, nes tokiu būdu jos bus kaupiamos ir prieinamos tuomet, kada Jums to reikės. Patogios aplikacijos kaip „Evernote“ yra nemokamos ir puikiai tinkančios šiai užduočiai. Ši aplikacija yra naudinga tuo, jog ji turi ieškojimo funkciją, kuri leidžia rasti Jūsų užrašus įvedus pasirinktą raktažodį.
kaip sugalvoti gera ideja

Kaip sugeneruoti 10 idėjų kasdien

 • Nuoseklumas Jūsų pusėje. Pirmomis dienomis pradėjus šią rutiną galite jausti įtampą dėl šios užduoties atlikimo. Tačiau, laikui bėgant ir įgaunant vis daugiau patirties, Jūsų idėjų mašina pradės adaptuotis prie šios rutinos, ir per vis trumpesnį laiko tarpą generuos geras idėjas.
 • Papildomi klausimai, kuriuos galite užduoti sau, pajutus, jog sunku generuoti idėjas. Jūs užrašote pirmas 3 idėjas lengvai, sekančias 3 idėjas užrašyti trunkate ilgiau, bet be didelių pastangų, tačiau lieka dar 4 idėjos, kurioms reikia didelių pastangų ir daugiau laiko. Tam galite pasitelkti šias funkcijas ir klausimus.
  • Paimkite vieną savo sugeneruotą idėją ir prie jos pridėkite papildomas funkcijas ar bruožus. Atsiminkite, jog blogų idėjų nėra.
  • Idėjų seksas – paimkite savo dvi idėjas ir jas sujunkite.
  • Paimkite vieną iš Jūsų sugalvotų idėjų ir ieškokite jos „Google“ paieškoje. Čia pasisemkite naujų idėjų.
Geros verslo idejos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *