Kaip mes Jums padedame su Jūsų finansais

Mūsų tikslas padėti žmonėms sutaupyti ir teisingai valdyti savo finansus. Mes pateikiame Jūsų asmeninių išlaidų analizę, taip pat komentarus, kuriuose nurodome į kurias išlaidas reikėtų atsižvelgti. Kiekvienas mūsų klientas, atsižvelgęs į komentarus, gali sumažinti savo išlaidas ir daugiau sutaupyti. Taip pat sudarome biudžetą, kurio reikėtų laikytis, jei norite efektyviai valdyti savo finansus, kas leidžia greičiau sutaupyti dideliems pirkiniams ar siekti finansinės nepriklausomybės.

Su analize pateikiame keletą patarimų, kaip siekti finansinės nepriklausomybės.

Mūsų veikla detaliau:

1. Mes pakonsultuosime ir išsiaiškinsime kokio analizės plano Jums reikia. Jei norite išsiaiškinti kiek galite papildomai sutaupyti, tikėtina, kad Jums reikėtų pigesniojo „Bonus“ plano, tačiau jei norite detalesnės analizės – kas ir kiek Jums kainuoja per mėnesį Jums reikėtų „Premium“ plano. Šis planas pateiks informaciją, pagal kurią galėsite matyti ko atsisakę sutaupytumėte daugiausiai ir pan. Taip pat, tiek su vienu, tiek su kitu planu pateikiame savo įžvalgas į kokias išlaidas reikėtų atsižvelgti, žinoma „Premium“ plano įžvalgos būna detalesnės.

2. Pasirinkus planą Jūs mums siunčiate savo išlaidas, o mes jas sudėliojame excelyje, kuriame surinkus 30 – ies dienų išlaidas padarome kiek įmanomą išsamesnę analizę, ir pateikiame savo įžvalgas į ką turėtumėte atkreipti dėmesį norint sutaupyti.

3. Padarius analizę Jums atsiunčiame excel dokumentą su visomis išlaidomis, analize bei įžvalgomis. Gavę dokumentą galite su mumis susisiekti ir pasikonsultuoti, jei kas nors būtų neaišku. Analizę saugome 3 mėnesius, bei atsiunčiame kitą excel dokumentą, kuriame ir toliau galėsite patys vesti savo išlaidas ir sekti biudžetą.

4. Mūsų darbas su Jūsų analize baigtas, dabar Jums beliko atsižvelgti į komentarus ir pradėti efektyviau valdyti savo biudžetą. Tikimės, kad apie bendradarbiavimą su mumis paliksite atsiliepimą svetainėje.

Kodel turtingi tampa dar turtingesni?

Kodėl verta rinktis mus

Žinoma išlaidų analizę galite pasidaryti ir patys, taip sutaupydami kelis eurus, tačiau jei Jūs neturite didelės ar jokios patirties asmeninių finansų valdyme bei biudžetavime, siūlome rinktis mus. Tai Jums padės sutaupyti laiko ir žinosite, kad analizė atlikta profesionaliai. Esame finansiškai išsilavinę, patys naudojame savo siūlomus patarimus ir turime nemažai patirties asmeninių finansų valdyme bei biudžetavime. Garantuojame padaryti kiek įmanomą išsamesnę analizę iš gautos informacijos kiekio. Mūsų paslaugą galite užsisakyti čia

Kaip analizė pakeis Jūsų biudžeto valdymą

Pateikus padarytą analizę, Jums yra būtina perskaityti pateiktus komentarus, bei peržiūrėti suvestas išlaidas. Iš suvestų išlaidų pamatysite kiek tiksliai išleidote per 30 d., bei kiek kam skyrėte savo pajamų, taigi galėsite padaryti išvadas ko reikėtų atsisakyti. Pamatę bendrą savo išlaidų suvestinę, suprasite dėl ko ir kur išleidžiate daugiau, nei norėtumėte ir galėsite ieškoti alternatyvų kaip sutaupyti. Gautame excel dokumente galėsite ir toliau vesti savo išlaidas taip prižiūrėdami savo biudžetą. Efektyviai valdant biudžetą galiausiai pradės kauptis santaupos, kurias, jei esate pakankamai finansiškai išsilavinę, norėsite pradėti investuoti. Investuojant galiausiai pradėsite gauti grąžą, dėl ko Jūsų pinigai turėtų pradėti augti eksponentiškai. Toks mūsų tikslas – kad Jūs efektyviai valdytumėte savo biudžetą ir Jūsų turtas augtų eksponentiškai.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *